Referencje

Dodaj opinię

Aby dodać referncje musisz być zalogowany do naszego serwisu.

Mama Maksia napisał/a...
Z oferty Pluszowego Domku korzystamy doraźnie, w razie awarii babci. Jednak ze spokojem jedziemy do pracy wiedząc, że nasz synek jest pod doskonałą opieką. To, z jaką starannością układany jest plan dnia wprawia nas w zachwyt. No i te zajęcia edukacyjne! Maks w drodze powrotnej do domu śpiewa zawsze nową piosenkę lub pokazuje piękne prace zrobione w tym wspaniałym przedszkolu. ?Życzę Paniom dalszych sukcesów. A Cioci Luizie szczególnie - bo to wspaniała osoba.
Dodano 24/01/2012 o 23:35:53
mama Julci napisał/a...
Trafiliśmy do Pluszaka z planem, że będziemy oddawać małą na pare godziny od czasu do czasu, szybko zmienilismy zdanie, ponieważ naszej córeczce bardzo się spodobało i zaczeliśmy ją oddawać systematycznie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z opieki nad naszą córeczką. BARDZO BARDZO polecamy Pluszaka - ponieważ jest tam bardzo rodzinna atmosfera.
Dodano 12/12/2011 o 20:52:43
Marzena Zielińska napisał/a...
Dwójka moich dzieci: Zosia i Aleksander uczęszczało do Pluszowego Domku w Łosiu przez ok 1,5 roku. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z opieki nad dziećmi, które z wielka chęcią codziennie przychodziły do żłobka. Dużą zaletą właścicielki i pań opiekunek jest zaangażowanie i kreatywność w zabawie i opiece nad dziećmi oraz elastyczność w godzinach pobytu dzieci w żłobku - za co szczególnie dziękuję (zważywszy, że czas stania w korku na wylotówkach Warszawy to loteria). Pozdrawiam i życzę sukcesów ekipie Pluszowego domku. Marzena i Rafał Zielińscy
Dodano 02/09/2011 o 12:09:46
Elżbieta Adaszewska napisał/a...
Pluszowy Domek to miejsce idealne dla dzieci. Każdy maluch ma należytą opiekę, doskonałą zabawę a przy tym świetną naukę samodzielności, dobrego zachowania i szacunku do innych. Odkąd mój Michaś uczęszcza do Pluszaka codziennie mnie czymś zaskakuje i jestem pod wrażeniem postępów jakie robi oczywiście dzięki świetnej kadrze PLUSZOWEGO DOMKU - GRATULACJE!!!
Dodano 14/06/2011 o 10:31:58
mama jasia napisał/a...
Jestem bardzo zadowolona
Dodano 04/06/2011 o 11:50:53
Mama dwuletniego Kacpra napisał/a...
Jesteśmy z mężem zachwyceni opieką jaką objęto naszego synka. Ciocie są ciepłe, cierpliwe i doskonale znają się na tym, co robią. Kacper chodzi tak z wielką przyjemnością, a jego największa miłością obok koleżanki z grupy jest Ciocia Luiza - właścicielka. Ona tez aktywnie uczestniczy w życiu Pluszaka. Jest zainteresowana tym co dzieje się z dziećmi nie tylko gdy są pod Ich opieką ale i poza tym. Zawsze chętnie służy rada i pomocna. Jest otwarta. Godny pochwalenia jest też fakt, że w razie potrzeby nie ma sztywnych godzin otwarcia. Zawsze można się bez problemu porozumieć i przedłużyć w razie potrzeby pobyt dziecka, czy "odstawić" je wcześniej.
Gorąco polecam to miejsce wszystkim rodzicom poszukującym DOBREJ OPIEKI!
Dodano 15/04/2010 o 14:44:43
Mama dwuletniego Jasia napisał/a...
Kiedy nadszedł czas powrotu do pracy pojawiło się pytanie co zrobić z moim Jasiem. Miałam dwie opcje do wyboru: opiekunka albo żłobek. Pierwszą rozmowę odbyłam w Pluszowym Domku z Panią Luizą, po której stwierdziłam ze jest to sympatyczna i ciepła osoba, oraz ze szybko potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem ( Jaś także był obecny na rozmowie). Zrezygnowałam z dalszych rozmów z innymi żłobkami i nianiami ponieważ podjęłam decyzję o pozostawieniu Jasia w Pluszaku. Nie żałuję tej decyzji. W Pluszaku odczuwa się ciepłą rodzinną atmosferę, nie da się nie zauważyć ze każde dziecko traktowane jest wyjątkowo. Przekonałam się ze Jaś jest w dobrych rekach i bezpiecznym miejscu. Dni spędzone w domku są pełne praktycznych zajęć plastycznych, tanecznych oraz zabaw. Wszystko dzięki ciociom z Pluszaka ich trosce i cierpliwości, ich zaangażowaniu w opiekę nad maluchami, one dbają o ich rozwój, bezpieczeństwo, przygotowują nasze maluszki do roli przedszkolaków. Dziękuję za 10 miesięczną opiekę nad synkiem ? słodkie buziaki od Jasia dla cioci Luizy i Uli. Polecam Pluszaka wszystkim mamom ponieważ jest to miejsce godne zaufania.
Dodano 05/02/2010 o 14:42:53
Agnieszka Kordus napisał/a...
Co tu się rozpisywać gdy dziecko tak jest zadowolone z przedszkola i tak chętnie do niego chodzi, że zapomina dać mamie buziaka na pożegnanie? Gorąco polecam Pluszaka wszyscy będą zadowoleni zarówno dzieci jak i rodzice. A my sami już rezerwujemy sobie miejsce dla młodszej pociechy.
Dodano 25/01/2010 o 11:14:11
mama Lenki napisał/a...
Kiedy w zeszłym roku zaczęłam szkolenia zwiazane z pracą, którą chciałam wykonywać, pojawił sie mały problem...- co zrobić w godzinach 14-18 z miją 2,5 letnia Lenką. Wtedy trafiłyśmy do Pluszaka. lenka nie była "etatowym" przedszkolakiem, niemniej była bardzo zadowolona, chętnie jechała każdego dnia do cioć. Ja również miałam świadomość,że mojej córeczce nic złego sie nie dzieje i jest pod dobrą opieką. Ciocię Luize i ciocię Ulę pamięta do teraz i przy przypadkowych spotkaniach z ciociami zawsze do mnie mówi:" mamo to moja ulubiona ciocia". Polecam bardzo gorąco Pluszaka, bo dzięki cioci Luizie i pozostałym ciociom Lenka idąc do przedszkola od września była uśmiechnięta i szczęśliwa- a to zasługa Pluszaka który przygotował moją córeczkę do roli przedszkolaka.
Dziękujemy cioci Uli i cioci Luizie.
Dodano 18/01/2010 o 17:22:29
Mama (prawie dwuletniego) Aleksa napisał/a...
Pierwszy raz Aleks i ja zapukaliśmy do Pluszka kiedy synek miał 7 miesięcy. Pozostawienie dziecka pod opieką kogoś obcego wydawało mi się końcem świata ( zwłaszcza po spotkaniu z kilkoma kandydatkami na nianię). Pani Luiza od razu wzbudziła moją sympatię, ale przecież to nie wystarcza .... pierwsze wrażenie często jest mylne, a poza tym najważniejsze, aby to co nowe zakceptował mój ukochany synek. Dziś wiem, że moje pierwsze wrażenie było słuszne :) a Aleks coś mi sie zdaje, że przepada za ciocią Luizą i Ulą ... oj chyba jestem zazdrosna :). Polecam domek w którym naprawdę jest pluszowo!!!
Dodano 12/01/2010 o 23:28:13
Agnieszka napisał/a...
Moja córeczka od prawie 2 lat jest pod opieką "cioc" z Pluszowego Domku.Dla mnie te dwa lata upłynęły w poczuciu ze moje dziecko jest w dobrych rękach, pod opieką ciepłych, cierpliwych i przede wszystkim pełnych zrozumienia pań (i to nie tylko dla dzieci ale równiez dla rodziców).Widzę jak Pluszowy Domek rozwija się, wiem, ze dzieci są traktowane bardzo indywidualnie i nie maja czasu na nudę.Ciągle coś sie dzieje, maja dużo zajęc praktycznych, duzo sie uczą i bawia. Maja bardzo lubi Pluszaka a w szczególności "ciocie", do których czesto sie przytula,wyraza swoje uczucia i zawsze chetnie wraca.
Polecam i będę polecała Pluszowy Domek wszystkim,bo to miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom.;))
Dodano 11/01/2010 o 14:17:32
mama Mateuszka napisał/a...
Kiedy Mateuszek trafił do Pluszowego Domku, miałam pewne obawy co ,,cioć,, które opiekują sie maluchami, bo przecież każdy rodzic odczuwa pewne rozterki oddając swoje dziecko pod opiekę kogoś innego. Jednak szybko przekonałam się, że ,,ciocie,, w Pluszaku to naprawdę oazy spokoju a dzieciaki je uwielbiają i chętnie potem do nich wracają. Na początku Mateuszkowi ciężko było sie rozstać na trochę z mamą, jednak potem sam biegł do drzwi bo wiedział, że czeka za nimi fajna ,,ciocia,, i mnóstwo zabawy.
Dziękujemy za cierpliwość wszystkim ciociom w Pluszaku a szczególnie Pani Luizie.
POLECAMY !!!!!!!!! PLUSZAKA !!!!!!!!!!wszystkim rodzicom.
Dodano 10/01/2010 o 12:29:58
mama Kamilki napisał/a...
Zanim Kamilka zaczęła uczęszczać do Pluszowego Domku zrobiłam szczegółowy wywiad na temat tego miejsca (jak pewnie wielu rodziców). Wszystkie zasłyszane wcześniej opinie (bardzo dobre!) okazały się prawdziwe, a ja mogę dodać jeszcze dużo pozytywnych. Pluszowy Domek to miejsce ciepłe, z domową atmosferą, indywidualnym podejściem do dzieci, interesujące dla maluchów, program zajęć prowadzony z umiarem, przystajacy do wieku dzieci. Ciocie to rzeczywiście ciocie, do których chce sie przyjść - dbające i otwarte, a Pani Luiza jest bardzo profesjonalną osobą z wielkim sercem, do tego co robi. Daje to rewelacyjny efekt - obie z Kamilka byłyśmy bardzo zadowolone. Częste rozmowy, rzeczowość, troska o dobro dzieci, dbałość o szczegóły i zawsze ciekawe rozwiązania pojawiających się problemów lub problemików dawały mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju, że Kamilka jest w dobrych rękach. I tak było, czego dowodem są jej ciepłe wspomnienia oraz to jak wspaniale daje sobie radę w przedszkolu. Mając tak dobre wspomnienia, bardzo szybko zaadaptowała się w nowym miejscu. Do Pluszowego Domku wracamy ogladając filmy i zdjęcia, które regularnie były nam wręczane. Dziękujemy Ciociom i Pani Luizie!
Dodano 07/01/2010 o 18:51:50
Rodzice STAŚKA i Babcia :) napisał/a...
To cudowne kiedy Staś nie chce wracać do domu bo zabawa trwa w najlepsze. A to już największy dowód że PLUSZOWY DOMEK to super chwile, które spotykają naszego Staśka każdego dnia.
Każda "Ciocia" to oaza spokoju, która otacza opieką i uwagą naszego synka pomagając mu codziennie odkrywać świat. A gospodyni Pluszaka - Pani LUIZA myślę że najbardziej trafione będzie stwierdzenie : "DZIECI TO JEJ NAJWIĘKSZA PASJA !!" Dziękujemy.
Dodano 07/01/2010 o 18:45:06
Mama Bartka napisał/a...
Jestem bardzo zadowolana, że moje dziecko chodzi do Pluszaka. Bartek czuje się tam jak w domu a Pani Luiza i wszystkie Ciocie dbają o o to, by nigdy się nie nudził. Myślę, że jego zadowolona mina podczas powrotu do domu wystarczy za wszelkie komentarze. Jednocześnie chcę podziękować za cierpliwość jaką okazują wszystkie pracujące w Pluszaku Ciocie (zwłaszcza w porze obiadu ).
Dodano 07/01/2010 o 12:41:37
marta napisał/a...
moje córeczka chodzi do pluszowego domku ma teraz 8 miesięcy a trafiła tam jak miała 5 jestem bardzo zadowolona z opieki , profesjonalne, przyjazne, serdeczne a takim maluchem naprawdę nie łatwo jest się zajmować. Atmosfera domowa, wszyscy uśmiechnięci panie dbają o dzieci , zapewniają im bezpieczeństwo, interesują się dbając jednocześnie o ich zdrowie i rozwój no cóż tu więcej dodać
Polecam będziecie zadowoleni
Dodano 07/01/2010 o 12:03:38
mama i tata Maciuki napisał/a...
Już podczas pierwszej wizyty w Pluszaku wiedzieliśmy, że jest to miejsce jakiego szukamy dla naszego synka. Cicia Luiza ujęła nas profesjonalnym podejściem i życzliwością. Pluszowy Domek to z pewnością miejsce przyjazne dzieciom. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni jak wspaniale ciocie organizują maluchom czas, razem świętują i bawią się. Wszystkim ciociom bez wyjątku należą się wielkie brawa za wysiłek i pasję jakie wkładają w opiekę nad dziećmi. Pluszak stawia na rozwój poprzez dobrą zabawę i to działa :) Obserwujemy to każdego dnia.
Pluszowy Domek szczerze polecamy.
Dodano 07/01/2010 o 10:45:10
mama Maciusia napisał/a...
Pluszowy domek to idealne miejsce dla każdego maluch. Ciocie zajmują się dzieciaczkami jak własnymi szczęściami. Każdej mamie polecam tak przyjazne miejsce dla jej pociechy.
Dodano 07/01/2010 o 09:32:57
mama Frania napisał/a...
Nie wyobrażam sobie posłania małego dziecka (mój synek miał niecałe 2 latka jak trafił do Pluszaka) do zwykłego przedszkola, gdzie jest dużo dzieci, a opiekunki nie mają zbytnio czasu na "ceregiele" związane z aklimatyzacją nowych pociech. W Pluszaku każde nowe dziecko traktowane jest wyjątkowo, a co najważniejsze ciepło i indywidualnie. Ciocie umieją dostosować się do potrzeb maluchów. Wiedzą jak z nimi postępować. Bardzo polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają pewnej i ciepłej opieki dla swojego dziecka. Franio chodzi tam z wielką ochotą od ponad roku. Od pierwszych dni nie było problemów z zaprowadzeniem go do Pluszaka, a to najlepiej świadczy o tym, że dziecko po prostu lubi tam być! Rodzinna atmosfera sprzyja łatwej aklimatyzacji. Franio w domu w ciągu dnia nie śpi już od około pół roku, a w Pluszaku uwielbia spać, co świadczy że czuje się tam absolutnie pewnie i bezpiecznie! Niesamowita ilość zajęć, zabaw edukacyjnych, nauka j. angielskiego, bale okolicznościowe, Andrzejki, Wigilia, Mikołajki itp., organizowanie każdemu dziecku urodzin..... Naprawdę polecam to miejsce z czystym sumieniem!!! Jedyne czego nam, a w zasadzie dzieciom może tam brakować to przestrzeń, ale niebawem będzie już nowy, duży budynek :-)
Dodano 06/01/2010 o 23:17:45
mama Dawidka napisał/a...
Pluszowy Domek to świetne miejsce dla dzieci!wszystkie ciocie są bardzo miłe i opiekuńcze dla dzieci potrafią pomóc w każdej sytuacji.dzięki Pluszakowi widzę jak moje dziecko się rozwija i uczy nowych rzeczy.myślę że Pluszaka to świetny wybór jesteśmy bardzo zadowoleni.Pani Luizo bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim
Dodano 06/01/2010 o 19:07:06
Tata Grzesia napisał/a...
Pani Luizo, dziękuję za 15 miesięcy opieki nad synem. Ma Pani i tzw. Ciocie duży, pozytywny wkład w jego rozwój. Powodzenia.
Dodano 10/01/2009 o 00:41:15
Krystian napisał/a...
wbrew pozorom, starając się uważnie obserwować to i owo myślę że Pluszak (jego Ciocie) są OK. Z sentymentem i ciepłem powracam jak Pola tam hasała; a o odganianiu jej od filmów z Grzesiem nie wspomnię;)
Dodano 16/08/2008 o 13:05:09
Tata Sary napisał/a...
To, że Pani Luiza jest uroczą, przemiłą i co tu ukrywać, interesującą osobą, jest już dla mnie wystarczającym powodem aby zostawiać moją córkę w Pluszowym Domku. A że przy okazji moja Sara świetnie się tam bawi; jej głównym marzeniem jest, jak to ona mówi, wyjazd "do dzieci"; unika jak może powrotu do domu; uczy nas w domu nowych zabaw, które poznała w Domku - to są już tylko drobiazgi.
Luiza ma albo dużo szczęścia, albo dobre oko, bo jej opiekunki ciociami zwane , potrafią włożyć w swoją pracę wiele serca. Sam wielokrotnie widziałem, że dzieciaki to czują.
Dodano 05/08/2008 o 22:03:49
Karolina i Bartek napisał/a...
W naszym odczuciu Pluszowy Domek jest idealnym miejscem dla dzieci. Forma i elastyczność z jaką jest on jest prowadzony pozbawiona jest wad osobistej niani czy też masowego żłobka. Doskonałą sprawą jest to, że gospodarzem Pluszowego Domku i najlepszą Ciocią jest jedna i ta sama osoba czyli Luiza. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko jest pod czujnym okiem właściciela. ?Zauważyliśmy że, w początkowym okresie, naszej córeczce jak i każdemu innemu nowo przyjmowanemu dziecku jest poświęcona szczególna troska i uwaga aby proces aklimatyzacji przebiegał bezboleśnie. Efekt jest taki, że teraz nasza córka nie zawsze ma czas aby nas pożegnać i nie zawsze chce wracać do domu ;) Polecamy. P.S Pozdrowienia dla Cioci Uli.
Dodano 07/07/2008 o 23:36:34
Gośka napisał/a...
Moja córka chodzi "do Luizy" niespełna rok. Myślę, że dobrze się tu czuje. Panie są bardzo miłe i cierpliwe. Widać, że wkładają dużo pracy w rozwój dzieci. Z okazji np.mikołajek lub dnia dziecka organizowane są dodatkowe atrakcje.
"Pluszowy domek" oferuje kilka rodzajów abonamentu. W ramach abonamentu można plastycznie dobierać godziny pobytu dziecka. W sytuacjach awaryjnych (np. w weekendy), kiedy nie mamy z kim zostawić dziecka możemy liczyć na pomoc pani Luizy.
Dodano 03/07/2008 o 15:48:10
Na górę

Dodaj referencje

Musisz się zalogować aby dodać referencje.